Aximun - preklady

Menu
Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
Fotogaléria je prázdna.

Vlastníte internetovú stránku (www), internetový obchod - webshop a radi by ste rozšírili vaše portfólio služieb aj do susedných krajín ako je napr. Maďarsko? Prípadne z Čiech na Slovensko? Ponúkame vám spoluprácu pri prekladoch vašich stránok a produktov do slovenského, českého a maďarského jazyka. 
 
Každému internetovému obchodu venujeme osobitnú pozornosť, vytvoríme Vám ponuku na mieru, zabezpečíme pre Vás zákaznícku podporu, a vy sa budete môcť plne venovať svojim podnikateľským aktivitám. 
 
Ak napríklad vlastníte český alebo slovenský e-shop a radi by ste svoju ponuku služieb rozšírili do Maďarska, zabezpečíme pre Vás preklad textov do maďarského jazyka, ďalej pre Vás zabezpečíme zákaznícku podporu - odpovedanie na e-maily, dvíhanie telefónov (zabezpečíme maďarské telefónne číslo) atď. 
 
Tak isto v prípade ak vlastníte český e-shop a radi by ste vlastnili aj jeho slovenskú jazykovú mutáciu, preložíme Vám váš e-shop alebo internetovú stránku do slovenského jazyka a zabezpečíme pre Vás aj slovenskú jazykovú zákaznícku podporu - odpovedanie na e-maily, slovenské telefónne číslo, asistenciu na Slovensku.
 
Zvýšte svoj príjem a rozšírte svoje podnikateľské aktivity aj do okolitých krajín! Neváhajte a kontaktujte nás.
 
Neváhajte nás kontaktovať: aximun123@gmail.com
😀

Tvorba webových stránok na WebĽahko | Nahlásiť obsah